Jasło - "zielone miasto"?

Chłopcy z klasy 8c - Tymoteusz Kozioł, Wiktor Kuznecki i Jakub Wojnicki pracują w zespole ligowym nad problemem "W jakim stopniu rozwiązania ekologiczne zastosowane w Jaśle pozwalają na uczynienie go "zielonym miastem"?". Uczniowie zebrali przykłady różnego rodzaju rozwiązań ekologicznych, możliwych do zastosowania w Jaśle i na podstawie zgromadzonych materiałów zorganizowali Szkolny Konkurs Ekologiczny.  Tekst konkursowy dostępne są pod linkiem:

Szkolny Konkurs Ekologiczny

13 grudnia 2019 r. zespół projektowy przeprowadził konkurs, w którym udział wzięło 24 uczniów z klas VII i VIII. Wyniki konkursu:

Laureaci:
Dominika Pabisz kl. 7a
Aleksandra Lautenszleger kl. 8c
Gabriel Podkulski kl. 7a
Jeremi Dybaś kl. 7a

Wyróżnieni:
Arkadiusz Jarosz kl. 8a
Miłosz Borda-Sieczkowski kl. 7a

Gratulujemy!