WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Konkurs fotograficzny polegał na wykonaniu fotografii, której tematyka wiąże się z tytułem konkursu – „W ZIMOWYM OBIEKTYWIE” - w dwóch kategoriach tematycznych – „MIASTO W ZIMOWYM OBIEKTYWIE” oraz „PRZYRODA W ZIMOWYM OBIEKTYWIE”. Otrzymaliśmy ogromną liczbę prac uczniów, które umieściliśmy w galerii prac. Zachęcamy do obejrzenia nadesłanych zdjęć. GALERIA

LAUREACI

Kinga Kulczycka kl. 4a
Nadia Dobosz kl. 4b

Jakub Michalik kl. 4b
Milena Śliż kl. 6b
Jakub Burnatowski kl. 7a

WYRÓŻNIENI

Nikola Słowakiewicz kl. 4a
Szymon Stasiowski kl. 4a
Jakub Bal kl. 4b
Sabina Szydło kl. 6a
Natalia Wójcik kl. 7b
Olga Gajda kl. 7b
Dominika Pachana kl.7d
Katarzyna Syrek kl. 8c

Serdecznie gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu Samorządu Uczniowskiego na zakończenie II półrocza.