Konkurs "Moje spotkania z przyrodą"

Regulamin XVI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
„MOJE SPOTKANIA
Z PRZYRODĄ”

Cele konkursu:

- rozwijanie zdolności plastycznych dzieci i młodzieży,

- wyrażanie nagromadzonych doświadczeń przyrodniczych za pomocą ekspresji plastycznej,

- uwrażliwienie na piękno przyrody,

- kształcenie wrażliwości estetycznej.

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla uczniów klas IV - VII szkół podstawowych woj. podkarpackiego.

1. Konkurs plastyczny odbędzie się 24.03.2020 r. o godz. 9.00 w Sali gimnastycznej SP nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej ul. Czackiego 2 w Jaśle.

2. Prace wg własnego pomysłu mogą być wykonane dowolną techniką (trwałą), na kartkach formatu A - 3 lub A – 4 (blok techniczny).

3. Podczas 3 godzin od 9.00 do 12.00, uczestnicy konkursu realizują temat zgodny z hasłem konkursu.

4. Uczestnicy konkursu przynoszą własne materiały.

5. Zgłoszenie imiennej listy uczestników po 4 reprezentantów szkoły (placówki, w których jest po 3 oddziały każdego rocznika mogą zgłosić po 6 reprezentantów) do 20.03.2020 r. w sekretariacie SP nr 2 tel/fax (13) 4463674 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROSIMY O PRZESTRZEGANIE LICZBY UCZESTNIKÓW KONKURSU UWZGLĘDNIONYCH ŚCIŚLE W REGULAMINIE

6. Oceny prac dokona jury złożone z artystów plastyków i nauczycieli.

7. Przy ocenie prac jury zwróci uwagę na:

- tematykę prac zgodną z hasłem konkursu,

- stopień trudności w doborze techniki plastycznej,

- warsztat pracy – swoboda posługiwania się wybranymi technikami,

- estetykę wykonania.

8. Lista nagrodzonych uczniów zostanie umieszczona na stronie internetowej SP nr2 (www.sp2jaslo.pl)

9. Autorzy najpiękniejszych prac w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody i wyróżnienia.

10. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu oraz podziękowań nauczycielom nastąpi podczas finału konkursu, który odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2020 roku o godz. 13.30 w SP nr 2 w Jaśle.

11. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na dostosowanie się do niniejszego Regulaminu.

12. Do regulaminu został dołączony załącznik dotyczący RODO - LINK

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!

Organizatorzy: mgr Beata Banaś, mgr Renata Pankiewicz, mgr Edyta Szczepanik-Halerz