VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "SCIENCE AROUND US"

Regulamin VII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ‘SCIENCE AROUND US’


 1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych z powiatu jasielskiego. Celem konkursu jest zapoznanie uczniów z ideą nauczania dwujęzycznego oraz promowanie angielskiego słownictwa z zakresu przyrody wśród uczniów szkół podstawowych.

 2. Szkoła może zgłosić czterech uczestników z każdego oddziału.

 3. Zgłoszenia udziału szkoły w konkursie w formie elektronicznej należy przesłać do 3 marca 2020 r. na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej dostarczyć w tym terminie do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 2 (budynek przy ulicy Czackiego 2).

  Zgody na wykorzystanie danych osobowych i wizerunku uczniów należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 2 najpóźniej do 9 marca 2020 r.

 4. Konkurs jest jednoetapowy, polega na rozwiązaniu przez uczniów pisemnego testu, który zostanie przeprowadzony w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Czackiego 2 (dawniej Gimnazjum nr 1 w Jaśle), 9 marca 2020 r. 

  Uwaga! Stosując się do wytycznych GIS i MEN, ze względu na olbrzymie zainteresowanie konkursem (120 uczestników z 24 szkół podstawowych) konkurs odbędzie się w późniejszym terminie.
 5. Test konkursowy sprawdza znajomość słownictwa wyłącznie z materiałów dodatkowych przygotowanych do konkursu. Test trwa 30 minut. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie internetowej szkoły do 7 dni od daty przeprowadzenia konkursu.
  Na rozdanie nagród zaprosimy laureatów i wyróżnionych uczniów wraz z opiekunami w późniejszym terminie.

 6. Tytuł laureata konkursu, dyplom oraz nagrodę rzeczową otrzymają uczniowie, którzy zajmą miejsca I – V. Uczniowie, którzy zajmą miejsca VI – X otrzymają tytuł finalisty oraz dyplom. Uczniowie ci mają pierwszeństwo wyboru klasy siódmej dwujęzycznej.

 7. Koszty organizacyjne konkursu ponosi organizator przy wsparciu sponsorów. Koszty ewentualnego dojazdu uczestników i opiekunów ponosi ich macierzysta szkoła.

 8. Udział ucznia w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody jego rodzica/opiekuna prawnego na publikowanie niezbędnych danych osobowych i wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

   

Zapraszamy do udziału!

Olga Szudy - Seredyńska, Elżbieta Niedźwiedź, Patrycja Strzałka-Pykosz

MATERIAŁY DODATKOWE - OTWÓRZ

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU SZKOŁY W KONKURSIE - OTWÓRZ

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I WIZERUNKU DZIECKA - UCZESTNIKA KONKURSU - OTWÓRZ