Sukcesy naszych uczennic w XVII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Żywieniu zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 3 w Jaśle.

           26 marca b.r. wyłoniono zwycięzców XVII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Żywieniu. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności stosowania w praktyce zasad prawidłowego żywienia jako warunku życia i zdrowia człowieka oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie.

           Konkurs prowadzony był równocześnie w dwóch kategoriach indywidualnych (konkurs plastyczny i konkurs wiedzy o żywieniu). Punkty w nich zdobyte zostały dodane do klasyfikacji ogólnej szkół. Uczniowie pięciu najlepszych szkół, którzy w kategoriach indywidualnych otrzymali największą ilość punktów, wzięli udział w rozgrywce finałowej.

           Naszą szkołę reprezentowała dwuosobowa drużyna w składzie: Magdalena Pabisz oraz Dagmara Zając - uczennice klasy IIID (opiekun pani Elżbieta Myśliwiec).

           Uczennice osiągnęły bardzo dobre wyniki w kategoriach indywidualnych i zakwalifikowały się do rozgrywki finałowej. Ostatecznie drużyna naszej szkoły zajęła drugie miejsce zespołowo, a Magdalena Pabisz zajęła pierwsze miejsce w teście indywidualnym uzyskując największą ilość punktów. Gratulujemy!!!